ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ!

ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ!

Συνεχίζει τις εκπλήξεις με νέα πρωταθλήματα ο ΟΠΑΠ. Μπαίνουν στο κουπόνι το Καζακστάν, το Ουζμπεκιστάν και οι Περιφέρειες Αυστραλίας. Δείτε όλα τα ματς που έχει το προκουπόνι:

Παρασκευή 29/05/2015 ΑΥΠ ΟΛΙΜΠΙΚ ΜΟΡΕΤΟΝ ΜΠΕΪ Γ.
ΑΥΠ ΡΕΝΤΛΑΝΤΣ Γ. ΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΣΤΡΑΪΚ.
ΑΥΠ ΜΟΝΤΜΠΟΥΡΙ ΤΖΕΤΣ ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΜΠ. ΙΝΓΚΛΣ
U19 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΤΟΥΡΚΙΑ
ΑΥΠ ΜΠΕΝΤΛΕΪΧ ΓΚΡΙΝΣ ΝΤΑΝΤΕΝΟΝΓΚ ΘΑΝΤ.
ΑΥΠ ΟΚΛΕΪ ΚΑΝΟΝΣ ΓΚΡΙΝ ΓΚΑΛΙ ΚΑΒ.
ΑΥΠ ΠΑΣΚΟΕ ΒΕΪΛ ΠΟΡΤ ΜΕΛΜΠ. ΣΑΡΚΣ
ΑΥΠ ΣΑΟΥΘ ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΝΟΡΘ ΓΚΕΛΟΝΓΚ Γ.
ΚΑΖ ΟΡΝΤΑΜΠΑΣΙ ΑΚΤΟΜΠΕ
U19 ΙΣΠΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΖ ΑΣΤΑΝΑ ΑΤΙΡΑΟΥ
ΚΑΖ ΖΕΤΙΣI ΟΚΖΕΤΠΕΣ
ΚΑΖ ΚΑΪΡΑΤ ΑΛΜΑΤΙ ΤΑΡΑΖ
ΚΑΖ ΚΑΪΣΑΡ ΣΑΧΤΙΟΡ ΚΑΡΑΓΚΑΝΤΙ
ΚΑΖ ΤΟΜΠΟΛ ΚΟΣΤΑΝΑΪ ΙΡΤΙΣ
ΛΕΤ ΣΚΟΝΤΟ ΡΙΓΑ ΓΙΕΛΓΚΑΒΑ
ΦΙΝ ΕΛΣΙΝΚΙ ΚΟΥΟΠΙΟ
ΦΙΝ ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ ΒΑΑΣΑ
ΠΛΔ ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ ΚΡΑΚΟΒΙΑ
ΙΤΔ ΠΕΣΚΑΡΑ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
ΝΟ1 ΟΝΤ ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
ΣΟ1 ΓΚΕΦΛΕ ΧΑΚΕΝ
ΓΕΔ ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ ΜΟΝΑΧΟ 1860
ΕΛΒ ΑΑΡΑΟΥ ΤΟΥΝ
ΕΛΒ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
ΕΛΒ ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ ΒΑΝΤΟΥΖ
ΕΛΒ ΖΥΡΙΧΗ ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
ΕΛΒ ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΣΙΟΝ
ΠΛΔ ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
ΙΡΚ ΜΠΡΕΪ ΛΙΜΕΡΙΚ
ΙΡΚ ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ
ΠΡΛ ΜΑΡΙΤΙΜΟ ΜΠΕΝΦΙΚΑ
ΙΤΔ ΑΒΕΛΙΝΟ ΜΠΟΛΟΝΙΑ
ΒΡ2 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ
ΒΡ2 ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ Α ΜΠΕ ΣΕ ΝΑΤΑΛ
ΑΡΓ ΚΙΛΜΕΣ ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΒΡ2 ΜΠΑΪΑ ΠΑΡΑΝΑ
U20 ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ ΟΥΚΡΑΝΙΑ
ΑΜΕ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ ΝΤΑΛΑΣ
U20 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΠΑΝΑΜΑΣ
U20 ΗΠΑ ΜΙΑΝΜΑΡ
ΑΥΠ ΣΑΟΥΘ ΧΟΜΠΑΡΤ ΝΤΕΒΕΝΠΟΡΤ ΣΤΡΑΪΚ.
ΙΑΠ ΝΙΙΓΚΑΤΑ ΒΕΝΤ. ΚΟΦΟΥ
ΑΥΠ ΑΝΤΑΜΣΤΑΟΥΝ ΡΟΟΥΖ. ΣΑΟΥΘ ΚΑΡΝΤΙΦ
ΑΥΠ ΕΝΤΖΓΟΥΟΡΘ ΝΙΟΥΚ. ΤΖΕΤΣ ΓΙΟΥΘ
ΑΥΠ ΛΑΜΠΤΟΝ ΤΖΑΦΑΣ ΜΑΪΤΛΑΝΤ
Σάββατο 30/05/2015 ΑΥΠ ΑΒΟΝΤΕΪΛ ΧΑΪΤΣ ΧΑΜΕ ΣΙΤΙ
ΑΥΠ ΝΟΡΘΚΟΟΥΤ ΣΙΤΙ ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΝΑΪΤΣ
ΙΑΠ ΝΑΓΚΟΓΙΑ ΜΟΝΤΕΝΤΙΟ ΓΙΑΜ.
ΝΚΡ ΓΚΟΥΑΝΓΚΤΖΟΥ ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ
ΝΚΡ ΠΟΧΑΝΓΚ ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ
ΑΥΠ ΣΕΝΤΡ ΟΦ ΕΞΕΛΕΝΣ ΚΑΜΠΕΡΑ
ΑΥΠ ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΚΟΜΕΤΣ ΜΕΤΡΟ ΣΤΑΡΣ
ΑΥΠ ΚΑΜΠΕΛΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙ ΠΑΡΑ ΧΙΛΣ ΝΑΪΤΣ
ΑΥΠ ΚΡΟΪΝΤΟΝ ΚΙΝΓΚΣ ΠΟΡΤ ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΠΑΪΡΕΤΣ
ΑΥΠ ΜΠΙΡΚΑΛΑ ΓΟΥΕΣΤ ΑΔΕΛΑΪΔΑ
ΑΥΠ ΣΑΟΥΘ ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΡΑΪΝΤΕΡΣ
ΑΥΠ ΓΚΛΕΝΟΡΚΙ ΝΑΪΤΣ ΚΙΝΓΚΜΠ. ΛΑΪΟΝΣ
U20 ΓΚΑΝΑ ΑΥΣΤΡΙΑ
ΑΥΠ ΕΚΟΥ ΓΙΟΥΝΤΑΛΟΥΠ ΣΟΥΜΠΙΑΚΟ
ΑΥΠ ΙΝΓΚΛΓΟΥΝΤ Γ. ΣΤΙΡΛΙΝΓΚ ΛΑΪΟΝΣ
ΑΥΠ ΚΟΚΜΠΕΡΝ ΣΙΤΙ ΣΟΡΕΝΤΟ
ΑΥΠ ΜΠΑΛΚΑΤΑ ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ ΓΙΟΥΘ
ΑΥΠ ΜΠΕΪΣΓΟΥΟΤΕΡ ΣΙΤΙ ΦΛΟΡΕΑΤ ΑΤΕΝΑ
ΑΥΠ ΠΑΛΜ ΜΠΙΤΣ ΣΑΡΚΣ ΜΠΡΙΣΜΠ. ΡΟΑΡ ΓΙΟΥΘ
ΑΥΠ ΠΕΡΘ ΑΡΜΑΝΤΕΪΛ
ΙΑΠ ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ ΣΕΝΤΑΪ
ΝΚΡ ΓΕΟΝΑΜ ΜΠΟΥΣΑΝ
ΑΥΠ ΝΟΡΘΕΡΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ ΛΑΝΣΕΣΤΟΝ ΣΙΤΙ
ΑΥΠ ΝΟΡΘΕΡΝ ΦΙΟΥΡΙ ΦΑΡ ΝΟΡΘ ΚΟΥΪΝΣΛ.
ΑΥΠ ΓΟΥΑΪΤ ΣΙΤΙ ΓΟΥΝΤΒΙΛ ΑΔΕΛΑΪΔΑ ΣΙΤΙ
ΑΥΠ ΜΠΛΑΚ. ΣΠΑΡΤΑΝΣ ΣΑΔΕΡΛΑΝΤ ΣΑΡΚΣ
ΑΥΠ ΜΠΟΝΙΡΙΓΚ Γ. ΙΝΓΚΛΣ ΜΑΝΛ Γ.
ΙΑΠ ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜAΡΙΝΟΣ ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
ΙΑΠ ΚΑΣΙΜΑ ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜ.
ΙΑΠ ΣΙΜΙΖΟΥ ΚΑΒΑΣΑΚΙ
ΙΑΠ ΣΟΝΑΝ ΧΙΡΟΣΙΜΑ
ΙΑΠ ΤΟΚΥΟ ΚΑΣΙΒΑ
ΙΑΠ ΤΟΣΟΥ ΟΥΡΑΒΑ
ΡΩΣ ΖΕΝΙΤ ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
ΡΩΣ ΚΟΥΜΠΑΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ
ΡΩΣ ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
ΡΩΣ ΟΥΦΑ ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
ΡΩΣ ΡΟΣΤΟΦ ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
ΡΩΣ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ ΑΜΚΑΡ
ΡΩΣ ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ ΟΥΡΑΛ
ΡΩΣ ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ
ΚΙΝ ΤΣΟΝΓΚΙΝΓΚ ΛΙΦΑΝ ΓΙΑΝΓΚΣΟΥ Σ.
ΚΙΝ ΧΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΓΚΡΙΝ. ΤΣΑΝΓΚΤΣΟΥΝ ΓΙΑΤΑΙ
ΚΙΝ ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ ΣΙΓΙΑΖΟΥΑΝΓΚ
ΛΕΤ ΣΠΑΡΤΑΚΣ ΛΙΕΠΑΓΙΑ
ΕΣΚ ΠΑΪΝΤΕ ΛΙΝΑΜ. ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ
ΝΟ1 ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ ΣΤΑΡΤ
ΠΛΔ ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ
ΣΚΚ ΙΝΒΕΡΝΕΣ ΦΟΛΚΕΡΚ
ΣΟ1 ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ ΚΑΛΜΑΡ
ΣΟ1 ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
ΣΟ1 ΧΑΜΑΡΜΠΙ ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
ΣΟ2 ΑΣΙΡΙΣΚΑ ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
ΣΟ2 ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
ΣΟ2 ΒΑΡΝΑΜΟ ΦΡΕΪ
ΣΟ2 ΛΙΟΥΝΓΚΣΚΙΛΕ ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
ΣΟ2 ΟΥΤΣΙΚΤΕΝΣ ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
ΣΟ2 ΣΙΡΙΟΥΣ ΑΦΚ ΓΙΟΥΝ
ΙΣΡ ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ ΧΑΠΟΕΛ ΙΡΟΝΙ Κ.Σ.
ΛΕΥ ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟ ΓΚΡΑΝΙΤ ΜΙΚΑΣΕΒΙΤΣΙ
ΑΡ2 ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ
ΛΕΥ ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ ΜΙΝΣΚ
ΟΥΖ ΑΝΤΙΤΖΟΝ ΝΕΦΤΣΙ ΦΑΡΓΚΟΝΑ
ΟΥΖ ΚΙΖΙΛΚΟΥΜ ΣΟΡΤΑΝ
ΟΥΖ ΝΤ. ΣΑΜΑΡΚΑΝΤ ΜΑΣΑΛ
ΟΥΖ ΟΛΜΑΛΙΚ Μ. ΜΠΕΚΑΜΠΑΝΤ
ΤΣΧ ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ ΠΡΙΜΠΡΑΜ
ΤΣΧ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ
ΤΣΧ ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ
ΤΣΧ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ ΖΙΧΛΑΒΑ
ΤΣΧ ΜΠΡΝΟ ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
ΤΣΧ ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
ΤΣΧ ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
ΤΣΧ ΤΕΠΛΙΤΣΕ ΧΡΑΝΤ. ΚΡΑΛΟΒΕ
ΛΕΥ ΓΚΟΜΕΛ ΒΙΤΕΜΠΣΚ
ΛΕΥ ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΖΟΝΤΙΝΟ
ΙΣΡ ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑ ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
ΝΟ1 ΜΟΛΝΤΕ ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
ΠΛΔ ΜΠΕΛΣΑΤΟΦ ΖΑΒΙΣΤΖΑ
ΑΓΚ ΑΡΣΕΝΑΛ ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
ΙΤΔ ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ ΜΟΝΤΕΝΑ
ΑΡΓ ΝΟΥΕΒΑ ΣΙΚΑΓΟ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΪ
ΓΕΚ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΟΥΡ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
ΑΡ2 ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ ΣΠΟΡΤ. ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
ΑΡ2 ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ ΜΑΡ ΝΤΕΛ ΠΛΑΤΑ
ΠΛΔ ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
ΓΑΚ ΟΣΕΡ ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
ΠΑΡ ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣ. ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
ΠΑΡ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΝΤΑΝΙ ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ
ΠΑΡ ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ
ΠΑΡ ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ
ΒΡ2 ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ ΑΤΛ. ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
ΒΡ2 ΜΠΟΑ ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ
ΒΡ2 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ
ΒΡ2 ΣΑΜΠΑΪΟ ΚΟΡΡΕΑ ΝΑΟΥΤΙΚΟ
ΙΣΚ ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
ΑΡΓ ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ.
ΟΥΡ ΝΤΙΦΕΝΣΟΡ ΣΠ. ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ ΓΟΥΟΝ.
ΑΜΕ ΤΟΡΟΝΤΟ ΣΑΝ ΧΟΣΕ
ΑΡΓ ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
ΒΡΑ ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ ΑΒΑΪ
ΒΡΑ ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
ΑΜΕ ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ
ΑΡΓ ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
ΑΜΕ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
ΑΜΕ ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝ.
ΑΡΓ ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΤΙΓΚΡΕ
ΑΜΕ ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ
ΑΡΓ ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
ΑΡ2 ΑΤΛ.ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ ΣΠ. ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ
ΑΡ2 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑ ΙΝΤΕΠ. ΡΙΒΑΝΤΑΒΙΑ
ΑΡ2 ΓΚΙΓΙΕΡΜΟ ΜΠΡΑΟΥΝ ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ
ΑΡ2 ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ Α.Φ. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΟΥΝΙΔΑ
ΑΡ2 ΙΝΣΤ. ΚΟΡΔΟΒΑ ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΧΕΓΚ
ΑΡ2 ΣΑΝΤΑΜΑΡΙΝΑ ΟΛ ΜΠΟΪΣ
ΑΡ2 ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ ΛΟΣ ΑΝΤΕΣ
ΑΡ2 ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΜΕΝΤΟΖΑ ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ
ΒΡΑ ΤΖΟΪΝΒΙΛ ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
ΒΡ2 ΛΟΥΒΕΡΝΤΕΝΣΕ ΜΑΚΑΕ
ΒΡ2 ΟΕΣΤΕ ΜΟΤΖΙ ΜΙΡΙΜ
ΑΜΕ ΣΙΚΑΓΟ ΜΟΝΤΡΕΑΛ
U20 ΚΑΤΑΡ ΚΟΛΟΜΒΙΑ
U20 ΜΕΞΙΚΟ ΜΑΛΙ
ΑΜΕ ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ
U20 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ ΣΕΡΒΙΑ
U20 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΣΕΝΕΓΑΛΗ
ΙΑ2 ΚΑΜΑΤΑΡΕ ΣΑΝΟΥΚΙ ΟΚΑΪΑΜΑ
ΙΑ2 ΚΟΥΣΑΤΣΟΥ ΣΙΜΠΑ ΖΕΦ Γ.
ΙΑ2 ΚΥΟΤΟ ΣΑΝΓΚΑ ΡΟΑΣΟ ΚΟΥΜΑΜΟΤΟ
ΙΑ2 ΤΟΚΥΟ ΒΕΡΝΤΙ ΤΟΤΣΙΓΚΙ
ΑΥΠ ΜΠΡΟΝΤΜΙΝΤΟΟΥ Μ. ΓΟΥΕΣΤΟΝ ΓΟΥΟΡΚΕΡΣ
ΑΥΠ ΧΑΜΙΛΤΟΝ ΟΛΙΜΠΙΚ ΤΣΑΡΛΣΤΟΟΥΝ Σ. Μ.
Κυριακή 31/05/2015 ΑΥΠ ΚΑΜΠΕΡΑ ΟΛΙΜΠΙΚ ΤΑΪΓΚΕΡΣ
ΑΥΠ ΜΟΝΑΡΟ ΠΑΝΘΕΡΣ ΓΟΥΝΤΕΝ ΓΟΥΕΣΤΟΝ
ΑΥΠ ΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΣΙΤΙ ΣΑΝ. ΚΟΟΥΣΤ ΦΑΪΕΡ
ΑΥΠ ΟΛΙΜΠΙΑ ΧΟΜΠΑΡΤ ΖΕΜΠΡΑΣ
ΑΥΠ ΣΙΔΝΕΪ Γ. 58 ΜΠΛΑΚΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙ
ΑΥΠ ΤΑΓΚΕΡΑΝΟΝΓΚ Γ. ΜΠΕΛΚΟΝΕΝ Γ.
ΙΑ2 ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ ΓΙΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ
ΝΚΡ ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ ΣΟΥΓΟΝ
ΝΚΡ ΣΕΟΝΓΚΝΑΜ ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ
ΑΥΠ Σ. Γ. ΚΟΥΪΝ. ΘΑΝΤΕΡ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΠΡΑΪΝΤ
ΑΥΠ ΧΕΪΝΤΕΛΜΠΕΡΓΚ Γ. ΓΟΥΕΡΙΜΠΙ ΣΙΤΙ
ΙΑ2 ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ. ΟΪΤΑ
ΑΥΠ ΑΠΙΑ ΛΕΪΚ. ΤΑΪΓΚΕΡΣ ΡΟΚΝΤΕΪΛ ΣΙΤΙ ΣΑΝΣ
ΑΥΠ Σ. ΚΟΟΥΣΤ ΓΟΥΛΒΣ ΣΙΔΝΕΪ ΟΛΙΜΠΙΚ
ΙΑ2 ΕΧΙΜΕ ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ
ΙΑ2 ΟΜΙΓΙΑ ΦΟΥΚΟΥΟΚΑ
ΝΚΡ ΣΕΟΥΛ ΟΥΛΣΑΝ
ΙΑ2 ΓΚΙΦΟΥ ΜΙΤΟ
ΑΥΠ ΠΑΡΑΜΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝΙ ΣΤΑΛΙΟΝΣ
U19 ΙΣΠΑΝΙΑ ΤΟΥΡΚΙΑ
ΙΑ2 ΖΒΑΪΓΕΝ ΚΑΝΑΖΑΒΑ Β – ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚ.
ΟΛΔ ΦΟΛΕΝΤΑΜ ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΤΣΑΠ
ΚΙΝ ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ Ρ&Φ
ΚΙΝ ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΙΠΓ ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΓΚ
ΚΙΝ ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΙΕ ΛΙΑΟΝΙΝΓΚ
ΚΙΝ ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒΕΡ. ΓΚΟΥΙΤΖΟΥ ΡΕΝΕ
ΛΕΤ ΓΚΙΛΜΠΕΝ ΒΕΝΤΣΠΙΛΣ
ΟΛΔ ΜΠΡΕΝΤΑ ΡΟΝΤΑ
U19 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΛΕΥ ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ ΝΑΦΤΑΝ
ΝΟ2 ΣΟΓΚΝΤΑΛ ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
ΣΟ1 ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
ΝΟ1 ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
ΠΛΔ ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΖΕ
ΠΛΔ ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
ΒΡΑ ΣΑΝΤΟΣ ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
ΔΑΝ ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ ΒΕΣΤΣΑΕΛΑΝΤ
ΔΑΝ ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
ΔΑΝ ΡΑΝΤΕΡΣ ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
ΔΑΝ ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ
ΔΑΝ ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
ΔΑΝ ΧΟΜΠΡΟ ΟΝΤΕΝΣΕ
ΛΕΤ ΜΕΤΑ ΝΤΟΓΚΑΒΠΙΛΣ
ΛΕΥ ΜΠΕΛΣΙΝΑ ΣΛΑΤΣΚ
ΛΕΥ ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ
ΣΚΔ ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
ΣΟ2 ΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ ΣΥΡΙΑΝΣΚΑ
ΣΟ2 ΓΚΑΪΣ ΜΙΑΛΜΠΙ
ΑΥ1 ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΑΥ1 ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
ΑΥ1 ΓΚΡΟΝΤΙΓΚ ΤΡΕΝΚΒ. ΑΝΤΜΙΡΑ
ΑΥ1 ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ ΑΛΤΑΧ
ΑΥ1 ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ ΡΙΝΤ
ΟΛΔ ΦΙΤΕΣΕ ΧΕΡΕΝΦΕΝ
ΟΥΖ ΚΟΚΑΝΤ 1912 ΝΑΒΜΠΑΧΟΡ
ΟΥΖ ΜΠΟΥΧΑΡΑ ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΑΣΚ.
ΟΥΖ ΝΑΣΑΦ ΚΑΡΣΙ ΣΟΓΚΝΤΙΓΙΟΝΑ
ΟΥΖ ΠΑΧΤΑΚΟΡ ΤΑΣΚ. ΜΠΑΝΙΟΝΤΚΟΡ ΤΑΣΚ.
ΕΛΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΣΟ1 ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ ΕΡΕΜΠΡΟ
ΣΟ1 ΜΑΛΜΕ ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ
ΦΙ2 ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΦΙ2 ΙΦΚ ΒΑΣΑ ΤΖΑΖ
ΦΙ2 ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ ΕΚΕΝΑΣ
ΦΙ2 ΜΙΚΕΛΙΝ ΠΑΛΟΚΕΡΧΟ ΒΑΝΤΑΑ
ΦΙ2 ΧΑΚΑ ΟΥΛΟΥ
ΒΕΔ ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ ΜΑΛΙΝ
ΙΣ2 ΑΛΚΟΡΚΟΝ ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
ΙΣ2 ΓΙΑΓΚΟΣΤΕΡΑ ΜΙΡΑΝΤΕΣ
ΙΣ2 ΣΑΡΑΓΟΣΑ ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
ΙΤ1 ΚΑΛΙΑΡΙ ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
ΝΟ1 ΒΙΚΙΝΓΚ ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
ΝΟ1 ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
ΝΟ1 ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΣΤΑΜΠΑΕΚ
ΝΟ2 ΓΙΕΡΒ ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
ΝΟ2 ΜΠΑΕΡΟΥΜ ΑΣΑΝΕ
ΝΟ2 ΜΠΡΙΝΕ ΣΑΝΤΝΕΣ
ΝΟ2 ΣΤΡΟΜΕΝ ΝΕΣΤ ΣΟΤΡΑ
ΝΟ2 ΧΟΝΕΦΟΣ ΡΑΝΧΑΪΜ
ΝΟ2 ΧΟΝΤ ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
ΠΛΔ ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ
ΠΟΚ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. ΜΠΡΑΓΚΑ
ΤΟΥ ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡ ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ
ΤΟΥ ΚΑΪΣΕΡΙ ΕΡΣΙΓΕΣΠΟΡ ΚΑΡΝΤΕΜΙΡ ΚΑΡ.
ΤΟΥ ΜΕΡΣΙΝ ΙΝΤ. ΓΙΟΥΡ. Ι. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΣΕΧΙΡ
ΤΟΥ ΜΠΑΛΙΚΕΣΙΡΣΠΟΡ ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ
ΤΟΥ ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ
ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ
ΤΟΥ ΡΙΖΕΣΠΟΡ ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
ΤΟΥ ΣΙΒΑΣΠΟΡ ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ
ΤΟΥ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ
ΙΣ2 ΑΛΑΒΕΣ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
ΙΣ2 ΛΟΥΓΚΟ ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ
ΙΣ2 ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΧΙΡΟΝΑ
ΙΣ2 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β ΛΕΓΚΑΝΕΣ
ΙΣ2 ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΟΥΕΛΒΑ
ΙΣ2 ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ
ΙΣ2 ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ
ΙΣ2 ΤΕΝΕΡΙΦΗ ΜΠΕΤΙΣ
ΙΣΛ ΒΕΣΤΜΑΝΑΕΪΑΡ ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΙΚ.
ΕΛΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΟΚ
ΝΟ1 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΤΡΟΜΣΟ
ΟΥΡ ΑΤΛ. ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
ΟΥΡ ΕΛ ΤΑΝΚΕ ΣΙΣΛΕΪ ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ
ΟΥΡ ΠΕΝΙΑΡΟΛ ΦΕΝΙΞ
ΟΥΡ ΣΕΡΟ ΡΕΝΤΙΣΤΑΣ
ΟΥΡ ΣΟΥΝΤ ΑΜΕΡΙΚΑ ΑΤΕΝΑΣ
ΟΥΡ ΤΑΚΟΥΑΡΕΜΠΟ ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
ΙΤ1 ΑΤΑΛΑΝΤΑ ΜΙΛΑΝ
ΙΤ1 ΒΕΡΟΝΑ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
ΙΤ1 ΙΝΤΕΡ ΕΜΠΟΛΙ
ΙΤ1 ΝΑΠΟΛΙ ΛΑΤΣΙΟ
ΙΤ1 ΡΟΜΑ ΠΑΛΕΡΜΟ
ΙΤ1 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ ΠΑΡΜΑ
ΙΤ1 ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ ΤΖΕΝΟΑ
ΙΤ1 ΤΟΡΙΝΟ ΤΣΕΖΕΝΑ
ΙΤ1 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ ΚΙΕΒΟ
ΑΡΓ ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΡΓ ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΧ ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ
ΒΡΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
ΒΡΑ ΓΚΟΪΑΣ ΓΚΡΕΜΙΟ
ΒΡΑ ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
ΒΡΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
ΙΣΛ ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ ΚΕΦΛΑΒΙΚ
ΙΣΛ ΦΙΛΚΙΡ ΒΑΛΟΥΡ
ΙΣΛ ΦΙΟΛΝΙΡ ΑΚΡΑΝΕΣ
ΙΣΛ ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ ΛΕΙΚΝΙΡ ΡΕΪΚ.
ΙΣΛ ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ ΣΤΙΑΡΝΑΝ
ΑΜΕ ΣΙΑΤΛ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ΑΡΓ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
ΒΡΑ ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
ΒΡΑ ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
ΚΟΔ ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ
ΑΡΓ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΑΜΕ ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
ΑΡΓ ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
ΚΟΔ ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
U20 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΦΙΤΖΙ
U20 ΝΙΓΗΡΙΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑ
ΜΕΔ ΚΕΡΕΤΑΡΟ ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ
U20 Β. ΚΟΡΕΑ ΟΥΓΓΑΡΙΑ
U20 ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ ΟΝΔΟΥΡΑ
Δευτέρα 01/06/2015 ΙΑ2 ΣΑΠΟΡΟ ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ
ΚΙΝ ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΞΙΝ
ΕΣΘ ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ ΤΟΥΛΕΒΙΚ
ΝΟ2 ΜΠΡΑΝ ΦΟΛΟ
ΣΟ1 ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
ΙΣΡ ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ ΜΑΚΑΜΠΙ Π. ΤΙΚΒΑ
ΓΕΔ ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ ΑΜΒΟΥΡΓΟ
ΑΡΓ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ ΚΡ. ΝΤΕΛ ΝΟΡΤΕ
ΑΡΓ ΛΑΝΟΥΣ ΟΛΙΜΠΟ
ΑΡΓ ΟΥΡΑΚΑΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
U20 ΜΙΑΝΜΑΡ ΟΥΚΡΑΝΙΑ
Σάββατο 06/06/2015 CHL ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 + 14 =